معرفی شرکت

به نام نور

خداوند نور آسمان­ها و زمین است.

در تقدس کلمه نور همین بس که خداوند تنها مفهومی که بشر بتواند آن را درک نماید، خود را معرفی نموده و آن نور است و نور فرای نور است.

نام  و لوگوی شرکت فرانور برگرفته از این نام مقدس می ­باشد.

از آغاز خلقت نیز بشر با شناخت نور و آتش که مهمترین عنصر حیات می­باشد به استفاده از این پدیده در زندگی مادی و معنوی خود رو آورد.

پس از اختراع برق و لامپ­ های روشنایی تحول عظیمی در کاربرد نور و روشنایی پدیدار شد. به تدریج دانش و تکنولوژی روشنایی همگام با دانش بشری رشد نمود و امروزه این علم تا سطوح بالا در دانشگاه­ های معتبر جهانی تدریس می­شود.

خوشبختانه در ایران نیز دانش روشنایی رشد بسیار قابل توجهی داشته است. همگام با رشد کمی و کیفی با شرکت­های تولید کننده تجهیزات روشنایی، تشکیل انجمن مهندسی روشنایی و نورپردازی ایرانیان در سال 90 و برگزاری نخستین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران در شیراز در پاییز 92 با حضور اساتید بزرگ داخلی و خارجی و حضور بیش از 1200 نفر از متخصصان و علاقمندان به مباحث روشنایی و نورپردازی نشانه ­هایی از شکوفایی علمی و فنی در این زمینه بوده است.

شرکت فرانور  درخشان نیز با در اختیار داشتن مدیران و کارشناسان برجسته و مطرح با هدف فعالیت علمی، آموزشی و مشاوره­ای در زمینه روشنایی، نورپردازی و توزیع نیروی برق در سال 89 تاسیس و شروع به فعالیت نمود و تاکنون فعالیت­ های چشمگیری در همکاری با سازمان­های مرتبط مانند شرکت ­های توزیع نیروی برق، سازمان­های زیباسازی، سازمان بهره­ وری انرژی و شرکت­ های بزرگ مشاور و پیمانکار داشته است.

پروژه ­هایی نظیر :

–         طرح بهینه ­سازی روشنایی معابر شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران – سابا

–         طرح روشنایی بزرگراه نواب تهران

–         طرح روشنایی آزاد راه تهران – کرج محدوده تهران ویلا

–         مطالعات آلودگی نوری – سابا

–         طرح جامع روشنایی استان یزد

–        طرح روشنایی پل معلق مشکین شهر

–        طرح روشنایی مسجد ولیعصر (عج)

–        طرح روشنایی پل شهید عزیزی مقدم

–        طرح روشنایی ساختمان دیباجی

–        طرح روشنایی معابر شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

برخی از پروژه­ های شاخص شرکت و همکاران آن بوده است .

نورپردازی , روشنایی , توزیع برق , سلول خورشیدی , ساختمان هوشمند