شرکت فرانورشرکت فرانور
  • 0

توسط En.Abbasi

جشنواره نورآرایی و معماری نور زیباسازی تهران

تهران از ۱۳ اسفند ماه سال ۹۵ مهمان جشنواره نورآرایی نوروز شد. بخشی که در سال ۹۶ توانست زیبایی دو چندانی به چهره شهر در شبهای نوروز اضافه کند. از اهداف این جشنواره می توان به تبدیل جشنواره نورآرایی تهران به یکی از مناسبت های مهم در تقویم نورآرایی جهان اشاره کرد.همچنین  تحقق اهداف سند چشم انداز جمهوری اسلای ایران در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی و شهرداری تهران یکی از اهداف مربوطه می باشد .و نیز  آفرینش و احیای اندیشه هویت ساز با عنایت به الگوهای طراحی ایرانی-اسلامی, بهبود کیفیت نور در فضاهای شهری تهران بخصوص بافت فرهنگی و تاریخی شهر تهران از دیگر برنامه ها می باشد و  نوآوری و ابتکار آفرینی در فضای شهری در حوزه نورپردازی و معماری شبانه و تحقق آرمان های شهری از مسائل دیگر می باشد. مانند: شهر انسان مدار, شهر هوشمند, شهر پایدار و سالم می توان نام برد

دکتر علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این جلسه  از اجرای موفق چهارمین جشنواره معماری نور و نورآرایی نوروز تشکر کرد، این اقدام را یک موفقیت بسیار بزرگ برای شهر تهران دانست که آثاری ارزشمند در قالب این رویداد به شهر تهران هدیه کرده است. این جشنواره با همراهی دانشگاه تربیت مدرس تهران و به مدیریت آقای دکتر مهدوی نژاد برگزار شده است.

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران گزارش داد که جلسه داوری این جشنواره با حضور دکتر علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار گردید که با حضور شورای انتخاب آثار و کمیته داوران جشنواره همراه بود ؛ دکتر بابک صیرفی، دکتر وحید چوپانکاره، دکتر رضا خدادادی، دکترعلینقی سلمانی، دکتر حمید ضیائیان حضور داشتند. و همچنین دکتر سیدرضا مرتضایی، دکتر الهام سوری و مهندس محمدعلی عباسی در مراسم برگزاری حضور به هم رساندند. که  با همراهی مهندس سیدجواد موسوی ودکتر ماندانا طباطبایی به نمایندگی از معاونت فنی و طرح‌های شهری به اتمام رسید.

شماره: 210

نورپردازی , روشنایی , توزیع برق , سلول خورشیدی , ساختمان هوشمند

En.Abbasi
درباره En.Abbasi

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه